Dyskusje o książce Opętani

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2024 roku 🙂
31/52  Gorączka złota. Jak upadała Wenezuela Gorączka złota. Jak upadała Wenezuela 32/52  27 śmierci Toby’ego Obeda 27 śmierci Toby’ego Obeda 33/52  Uległość ...
5 min. temu
Czytamy w weekend
@NiegdyśNatalia czasami, żeby coś zrozumieć, to trzeba tego doświadczyć.
8 tyg. temu
Czytamy w weekend
W ramach nominacji Książka roku 2023 przeczytałam niewiele ponad 50 książek. Najwięcej w kategorii: Autobiografia, biografia, wspomnienia - 8. Literatura faktu/publicystyka - 7. Powieść historyczna - 7. Znalazłam kilka książkowych perełek.
10 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
Nagroda Literacka im. Henryka Sienkiewicza
Tak w związku z dyskusją, to w sobotę mamy Dzień Czytania Trylogii Sienkiewicza.
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu
Pokazuje 6 z 8