O miłości ogólnie... o seksie szczególnie

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Poradnik intymny: wszystko, co powinniście wiedzieć o seksie, a wstydzicie się spytać. Co to znaczy być sexy i jak to się robi a Jakie cechy powinien mieć super-kochanek i czy tacy w ogóle istniejąa Na czym polega dopasowanie ciała Jak się zgadzać na seks i jak odmawiaća W jaki sposób pobudzić ciało partnera/partnerkia Dlaczego tak ważna jest gra wstępna i jak się jej nauczyća Jak żyć wspólnie i kochać się, duchem i ciałema

Syncletica | 2012-02-03
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 03 lutego 2012

Niesamowicie dużo irytujących wykrzykników... jakby to, co pisze autorka, stanowiło rewolucyjne odkrycie :/ Owszem, tryb rozkazujący momentami, jak mniemam, miał służyć zmotywowaniu czytelnika do działania... lecz mnie ta przesada drażniła.
Ponadto nie dowiedziałam się niczego nowego, ani ekscytującego, ani pomocnego z tego "poradnika".
Dziwią jednak niektóre poglądy autorki - na przykład, że dyskretna zdrada z przyjacielem lub z kimś przypadkowym i nieznanym "nie stanowi zagrożenia dla związku".

mroowkojad | 2012-11-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012