Mind games

Książka jest przypisana do serii/cyklu "The Disillusionists Trilogy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Spectra
sci-fi, paranormal romance
angielski
Ania

JUSTINE KNOWS SHE’S GOING TO DIE. ANY SECOND NOW. Justine Jones has a secret. A hardcore hypochondriac, she’s convinced a blood vessel is about to burst in her brain. Then, out of the blue, a startlingly handsome man named Packard peers into Justine’s soul and invites her to join his private crime-fighting team. It’s a once-in-a-lifetime deal. With a little of Packard’s hands-on training,...

JUSTINE KNOWS SHE’S GOING TO DIE. ANY SECOND NOW.

Justine Jones has a secret. A hardcore hypochondriac, she’s convinced a blood vessel is about to burst in her brain. Then, out of the blue, a startlingly handsome man named Packard peers into Justine’s soul and invites her to join his private crime-fighting team. It’s a once-in-a-lifetime deal. With a little of Packard’s hands-on training, Justine can weaponize her neurosis, turning it outward on Midcity’s worst criminals, and finally get the freedom from fear she’s always craved. End of problem.

Or is it? In Midcity, a dashing police chief is fighting a unique breed of outlaw with more than human powers. And while Justine’s first missions, including one against a nymphomaniac husband-killer, are thrilling successes, there is more to Packard than meets the eye. Soon, while battling her attraction to two very different men, Justine is plunging deeper into a world of wizardry, eroticism, and cosmic secrets. With Packard’s help, Justine has freed herself from her madness—only to discover a reality more frightening than anyone’s worst fears.

źródło opisu: www.amazon.com

źródło okładki: http://www.bookdepository.com/book/9780553592610/Mind-Games

daria | 2012-11-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, 2012
Przeczytana: 21 listopada 2012

Opis

JUSTINE WIE, ŻE UMRZE. W KAŻDEJ JEDNEJ CHWILI.

Justine Jones ma sekret. Jako hardcorowy hipochondryk, jest przekonana że w jej mózgu wybuchnie naczynie krwionośne . Ale niespodziewanie, niepokojąco przystojny facet Packard zajrzał do jej duszy i zaprasza ją, aby dołączyła do jego prywatnego zespołu, walczącego z przestępcami. To układ na całe życie. Z niewielkim treningiem pod okiem Packarda, Justine może uzbroić się w swoją neurozę, zwracając ją przeciw najgorszym przestępcom Midcity i w końcu uwolnić się od lęku. Koniec problemu.

„…Albo i nie? W Midcity, dziarski szef policji walczy z unikalną rasą, żyjącą poza prawem, która ma więcej zdolności niż przeciętny człowiek. I kiedy pierwsze misje Justine, wliczając w to jedną przeciw nimfomance "Srebrnej Wdowie", są ekscytującymi sukcesami, jest coś więcej co do Packarda niż może się wydawać?. Wkrótce, podczas walki i jej skłonności do dwóch zupełnie różnych mężczyzn, Justine co raz bardziej zatapia się w świecie czarów,...

betulek | 2017-05-17

Trochę babskie czytadło, trochę prostego SF. Bohaterka zmienia życie swoje i innych wykorzystując dar, który wcześniej uważała za przekleństwo. Jednocześnie cały czas przewijają się jej zagwozdki w kwestii związków - tego lubi, ten jest fajny, tamten mrocznie pociągający, jeszcze inny piękny i fascynujący. Żeby z tego galimatiasu wyjść sytuacja porządkuje się w dość przewidywalny sposób - fajni okazują się zdrajcami i kłamcami, a potwór kończy z opinią na plus. Oprócz kłopotów z facetami znajdziemy tu sporo dość dokładnie opisanych stylizacji i kilka scen gorącego seksu :) A z kategorii SF - jest drużyna ludzi dysponujących specjalnymi mocami i wypełniają misję nie mając pewności, czy stoją po stronie zła czy dobra. Całość kończy się happy endem, bo amor vincit omnia :) Polecam na wakacje, sama chętnie przeczytam kolejne części - o ile wpadną mi w ręce, bo raczej nie będę ich specjalnie szukać...

Agnieszka | 2014-09-15
Przeczytana: 09 lipca 2014

Ciekawi główni bohaterowie.
Podobają mi się też oryginalne supermoce m.in. zabieranie od kogoś bólu i cierpienia.

pepskebs | 2017-03-08
książek: 2031