Wybierz ogród dla siebie. Przegląd typów ogrodów i sposobów ich urządzania

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Czy wiesz: jaki ogród spełnia Twoje oczekiwania i potrzeby całej rodzinya Jak stworzyć kwiatowy salon, ogród z rzeźbami, ogród ze stawem i wodospadema Jak powstaje i ile pracy wymaga wymarzony ogróda Wygląd i walory użytkowe ogrodu zależą od naszej decyzji. Trudno ją często podjąć nie widząc, jak w rzeczywistości może wyglądać nasz wymarzony ogród. Książka przedstawia 10 prawdziwych ogrodów, opisuje ich powstanie, konieczne zabiegi pielęgnacyjne, potrzebny sprzęt i koszty utrzymania. Obejrzyj, przeczytaj i zdecyduj, jaki ogród podoba Ci się najbardziej. z tą książką wybierzesz ogród Twoich marzeń. Każdy ogród pokazany jest na planie oraz fotografiach.

rasilio | 2015-10-09
Przeczytana: 2008 rok

Dość interesujące i inspirujące przykłady typów stylizacji ogrodów np. leśny, japoński, prowansalski itp. Ciekawe ilustracje. Nie ma tego wiele i nie jest zbyt szczegółowe ale natchnęło mnie do urządzenia kilku zakątków ogrodu.

AGAT | 2013-10-06
Na półkach