Storm's Heart

Thea Harrison Wydawnictwo: Berkley Books fantasy, science fiction
Berkley Books
2011-08-02
2011-08-02
thunderbird dragon dragons romance fearies dark fae dark fae court

Jak ponownie odkryłam :) , to jest drugi tom z cyklu Elder Races .
Historia dotyczy wojownika Wyr Tiago, który oferuje swoją pomoc w ochronie Tricks, następczyni Dworu Elfów i traktuje to bardzo osobiście.
Wybucha między nimi mega uczucie!
Wydarzenia nawiązują do pierwszego tomu.
Świetna bajka utrzymana w podobnych klimatach.

Jak ponownie odkryłam :) , to jest drugi tom z cyklu Elder Races .
Wybucha między nimi mega uczucie!
Wydarzenia nawiązują do pierwszego tomu.
Świetna bajka utrzymana w podobnych klimatach.

I jak tu nie kochać baśniowych(?) stworów, które z gracją nosorożca w sklepie Svarowskiego zabierają się za zaloty? Zabawna i ciekawa historia, choć ustępująca znacznie części pierwszej. Polecam

Drugi tom zrobił na mnie lepsze wrażenie. Nadal nie jest to książka, którą zaliczyłabym to ulubionych (czy chociaż planowała przeczytać ponownie),dało się to jednak strawić. Może dlatego, że była zabawniejsza? A przynajmniej ja wolałam traktować z humorem zachowanie głównego bohatera, który zachowywał się z subtelnością jaskiniowca. Następczyni tronu, która przytłoczona zamachem na swoje życie ukrywa się w motelu, pijana, na wpół rozebrana, oraz prastary bóg wojny, maszynka do zabijania. Urocze. Tom drugi czytało się znośniej od pierwszego, lecz mój zasób cierpliwości do tej serii uległ wyczerpaniu. Może kiedyś w przyszłości sięgnę jeszcze po tom trzeci, na razie już podziękuję.

Więcej: http://nanikowy.blogspot.com/2017/03/storms-heart-thea-harrison.html

• Zmiennokształtni