megii24

Proponujemy Państwu książkę, która da nowe spojrzenie na potrawy mączne. Znajdziecie tu najlepsze przepisy, które pozwolą na przygotowanie zdrowego i smacznego posiłku. Gotowanie może stać się łatwe, a przyrządzanie jedzenia będzie prawdziwą przyjemnością. Są tu potrawy na każdą okazję: przyjecie, uroczystą kolację czy niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółmi. Wybierzcie Państwo z...

Wybierzcie Państwo z szerokiej oferty dań tradycyjnych, uwspółcześnionych starych przepisów lub nowoczesnych dań kuchni z różnych stron świata.
Zachęcamy do eksperymentowania z różnymi ziołami i przyprawami.

źródło opisu: z okładki

kasnab | 2016-03-04