Kameduli w służbie Bogu i ludziom

83-89335-03-4
kameduli
albumy
Magda

Jest to publikacja wydana z okazji uroczystych obchodów milenium męczeńskiej śmierci Pięciu Braci Męczenników.W Polsce istnieją 2 miejsca, w których mieści się zakon kamedułów. Pierwszy wszyscy znają: Kraków, ale czy ktoś pamięta o tym drugim? Otóż wcale się nie dziwię, że nie. To praktycznie na końcu świata... w Puszczy Bieniszewskiej dalego w lesie od cywilizacji mieszkają zakonnicy. Poświęcili się oni zupełnie kontemplacji i Bogu. Album ten stara się przybliżyć piękno i dobro jakie towarzyszą kamedułom w ich codzinnym życiu. Wiele niesamowitych zdjęć oraz wstęp, który ma zachęcić do dalszego poznawania ich życia.

vivarto | 2013-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2013