Prawo zamówień publicznych komentarz + CD

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
biznes, finanse

Prezentowany komentarz ma na celu przybliżenie regulacji w zakresie zamówień publicznych związanych z wejściem w życie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych. Komentarz kierowany jest zarówno do osób zajmujących się zamówieniami publicznymi w praktyce, jak i do zainteresowanych dorobkiem orzecznictwa i doktryny w tym zakresie. Autorzy starali się obszernie omówić instytucje ustawy, a tam gdzie było to niezbędne ukazać je na tle całego systemu prawa. Okładka: twarda z obwolutą, Rok wydania: 2007,

Alek | 2011-06-03
Na półkach