Lucky Luke integral # 2 - Sędzia (13); Na podbój Oklahomy (14); Ucieczka Daltonów (15)

Tłumaczenie: Marek Puszczewicz
Cykl: Lucky Luke [integral] (tom 2) | Seria: Klub Świata Komiksu
Wydawnictwo: Egmont Polska
Judge, Ruée sur l'Oklahoma, Évasion des Dalton
dziki zachód
komiksy
Martinezzz

Zbiorcze, zawierające trzy albumy, wydanie historii, których bohaterem jest Lucky Luke - jedna z najpopularniejszych postaci komiksowych. Najszybszy rewolwerowiec na Dzikim Zachodzie wychodzi zwycięsko z każdej opresji. Walczy z gangsterami, pilnuje porządku, szuka przygód, a przede wszystkim bawi kolejne pokolenie czytelników. Poznajcie niepublikowane dotąd w Polsce opowieści René Goscinnego...

Poznajcie niepublikowane dotąd w Polsce opowieści René Goscinnego z rysunkami Morrisa.

źródło opisu: Egmont 2010

Antonia | 2016-01-02