Rymowanki, zabawianki Kubusia Puchatka

Wydawnictwo: Egmont Polska

Książka Rymowanki zabawianki Kubusia Puchatka jest pierwszym spotkaniem dziecka z ulubionym przez małych i dużych misiem. Jest pełna prostych rymowanek, wierszyków i opowiastek do wyboru dla milusińskich w różnym wieku. To również okazja do spotkania rodziców ze swoim dzieckiem. Wspólna lektura daje bowiem mnóstwo pretekstów do tego, by razem ze sobą być, bawić się i poznawać siebie. A jeśli...

To również okazja do spotkania rodziców ze swoim dzieckiem. Wspólna lektura daje bowiem mnóstwo pretekstów do tego, by razem ze sobą być, bawić się i poznawać siebie. A jeśli robimy to w towarzystwie Najsympatyczniejszego Misia, mamy gwarancję, że czas wspólnie spędzony będzie wspominany długo i szczęśliwie.

źródło opisu: Egmont, 2010

źródło okładki: zdjęcie autorskie