Fuerteventura

Wydawnictwo: Pascal
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Monika

Z nowym przewodnikiem „Fuerteventura” z serii ilustrowanej poznasz bezkresne plaże, pustynie (na wyspie nie ma rzek ani jezior), obszary wulkaniczne i góry poprzecinaną siecią ścieżek. Zapatrzysz się na zjawiskowe łagodne wzgórza i doliny mieniące się wszystkimi odcieniami czerwieni. Będziesz spacerować po urokliwych miasteczkach ze starym portem, przesiadywać w przytulnych restauracjach, a także wylegiwać się na cudownych plażach w zatoczkach nad niebieskimi wodami morza.

źródło opisu: Pascal 2010

źródło okładki: Pascal 2010

Monika | 2011-08-28
Na półkach: Przeczytane, 2011, Posiadam
Przeczytana: 16 sierpnia 2011

Na pewno nie jest łatwo napisać obiektywny przewodnik.
"Feurteventura" zachęciła nas do dotarcia w miejsca ciekawe i te mniej ciekawe. Na pewno bez tego przewodnika zobaczylibyśmy mniej. Z drugiej strony nie zawsze podzielaliśmy zachwyt autorki, a czasem bywało odwrotnie - zachwycało nas to, co pani Anna opisała dość beznamiętnie.

Qter | 2013-11-16
Screams | 2012-06-24