Trzy Palce

Tłumaczenie: Bartosz Sztybor
Wydawnictwo: timof i cisi wspólnicy
Three Fingers
komiks, timof
komiksy
jadwing

Timof Comics prezentuje niezwykły komiksowy projekt. W serii nigdy wcześniej nie publikowanych i rzadkich fotografii, dokumentalista Rich Koslowski ujawnia straszliwą prawdę stojącą za kulisami przemysłu animowanego, w którą uwikłani są najwięksi animowani aktorzy oraz którą Hollywood za wszelką cenę stara się ukryć przed opinią publiczną. Zaraz po zakończeniu roku szkolnego twoje dzieci odmówią wyjazdu na wakacje, gdy tylko poznają skrywaną przez lata prawdę!

źródło opisu: komiks.gildia.pl

źródło okładki: timof.pl

Mirage | 2013-11-18
Przeczytana: 17 listopada 2013

Fajny komiks. Historia przedstawiona jest w postaci dokumentu o aferze w czasach gdy kino dopiero "raczkowało", a fenomenem było eksperymentalne DODANIE GŁOSU do filmu. Wielką furorę zrobiło zatrudnienie ANIMOWANYCH aktorów. Wszyscy chcieli zrobić karierę, ale nikomu nie udało się dorównać pewnemu trójpalczastemu gryzoniowi... rM I C K E Y

Lalkarka | 2013-05-28
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam

Świetne mockumentary i satyra na przemysł filmowy. Szczególnie polecam osobom, które tak jak ja wychowały się na bajkach Disneya i Looney Tunes, wtedy na pewno bez trudu rozpoznają skarykaturowane postaci.

kipog | 2011-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2011

Rysunki stylizowane na fotografie fajne. Ale sama historia i tajemnica stojąca za tytułem rozczarowuje, jest zbyt płaska i mało mówi o biznesie filmowym.

NNN | 2016-08-15
Na półkach: Przeczytane, Komiksy