Zgłosuj na książki roku 2017

Sztuka oczyszczania serca

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Modlitwa, Duchowość". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: W drodze
L'arte di purificare il cuore
83-7033-424-5
religia
Jakub

Jak nie ulec pokusie? Jak rozpoznać złe sugestie? Tomáą špidlik uczy, że odpowiedź jest w naszym sercu. Tam toczy się dialog i zmaganie - oczyszczanie serca. Ćwicząc wytrwale ten wewnętrzny dyskurs, możemy częściej oprzeć się złej sugestii, nigdy jednak nie jesteśmy zwolnieni z dokonywania wyboru. Jest jednak inny sposób oparcia się pokusie, znany od wieków - "zaprzeczenie Słowem Bożym" - metoda unikania złego wypróbowana przez pustelników i mnichów z góry Atos.

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl/index.php?mod=opis&id=195

źródło okładki: zdjęcie autorskie