Dlaczego uciekasz, Cari?

Tłumaczenie: Karolina Ziemska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Wings of healing
dona

Po dramatycznych przejściach w kalifornijskim szpitalu od doktor Cari Eliss odwrócili się wszyscy, nawet najbliższa rodzina. Cari postanowiła uciec na koniec świata - i przekonała się, że swoje problemy człowiek wozi ze sobą; gdy po wypadku samochodowym trafiła do szpitalika w zapadłej australijskiej miejscowości, jeden z lekarzy postanowił dociec, co wydarzyło się w jej życiu. Czy kiedy prawda wyjdzie na jaw, i on odwróci się od niej?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 1998

źródło okładki: www.harlequin.pl

bookslover | 2013-08-17
Przeczytana: 19 listopada 2012

Historia naszych bohaterów rozgrywa się u schyłku XX wieku. Cari Eliss ucieka przed problemami. Jej rodzina sprawiała jej wiele przykrości, nie wierzyła w jej wersję wydarzeń. Doktor Cari spowodowała śmierć przez swoje niedopatrzenie - tak brzmi orzeczenie sądu. W dalszej części książki dowiemy się czy jest to prawda, czy i też zwykły blef.

Cari by zapomnieć o krzywdzie jaką wyrządziła jej rodzina, narzeczony i wszyscy na których jej zależało - wyjeżdża na drugi koniec świata, do Australii. Jedzie po zmroku. Pamięta jak ją ostrzegano, że jest to niebezpieczne z powodu kangurów, które w nocy wychodzą na drogę. Niedługo potem wylądował śmigłowiec i wysiadł z niego lekarz. Chciał się dowiedzieć jaki jest powód tego, że rozłożyła obozowisko, mimo iż jest tam zakaz. Mieszkają tam plemiona aborygenów, do których należy ten teren i nie można zakłócać ich spokoju. Lekarz nakazał jej jechać dalej. Miała dość, ale wiedziała że musi się skupić i jechać. Spakowała namiot i wszystkie swoje...

Andeeria23 | 2014-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2014