Szczęście bywa tak blisko

Seria: Harlequin Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Dearest love
dona

Arabella z dnia na dzień straciła jednocześnie rodziców i dom. Nie miała żadnego zawodu ani środków na utrzymanie. Odpowiedziała więc na ofertę pracy zamieszczoną w gazecie i trafiła do gabinetu lekarskiego, w którym pracował doktor Titus Tavener - czterdziestoletni, zatwardziały kawaler. Arabella nie spodziewała się, że spotka ją zaszczyt poślubienia zamożnego pana doktora, ale, niestety, na jego warunkach, trudnych do zaakceptowania...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 1996

źródło okładki: www.harlequin.pl

Kasia1101998 | 2016-02-18

W sam raz na nudne, jesienne wieczory :)

arantxa | 2018-10-05

Tej książce Betty Neels daję niską ocenę. Za to, że użyła słowa "herbata" ponad 40 razy, a słowo "kominek" jakieś 30 razy, przy czym 13 razy ktoś leżał lub zasiadał przy kominku (policzyłam). Jak na 150 stron to strasznie dużo. Zdaje się, że autorka nie miała pomysłu o czym pisać, więc co rusz kazała swoim bohaterom pić herbatę i się grzać przy tym nieszczęsnym kominku.

Treść jest też taka sobie, niezbyt wiele się tam dzieje. ONA najpierw urządza mieszkanie, potem wychodzi za NIEGO za mąż, potem kupuje ubrania, potem kupuje prezenty, potem wyjeżdża z nim do Holandii, potem znowu kupuje prezenty, potem jest Boże Narodzenie. Coś więcej się dzieje, gdy ONA jest zazdrosna o inną, a tak to ktoś przychodzi, wychodzi, zasiada przy kominku i pije herbatę.

Swoje małżeństwo i relacje omawiają jak sprawy biznesowe na najwyższym szczeblu. Ale nic, to taki styl autorki. :-)

Ewelina | 2013-09-25
Przeczytana: 25 września 2013

Harlequin zapewne nie jest wymagająca lektura ale znam wiele lepszych, ciekawszych i o wiele zabawniejszych ksiażek niz ta. Strasznie nudna była i przeczytałam ją tylko z ciekawości jak ta historia się zakończy. Tej książki nie polecam

książek: 1915
kasiula12 | 2018-04-29