Wyjście z mroku

Cykl: W.I.T.C.H. Na podstawie komiksu (tom 8) | Seria: W.I.T.C.H. Książki
Wydawnictwo: Egmont Polska

W Meridianie narasta napięcie. Bardzo zadowolony z tego faktu książę Fobos obmyślił nowy plan: chce przenieść mieszkańców Meridianu do Heatherfield za pośrednictwem portalu. Kiedy mapa Hay Lin wskazuje, że otworzył się już nowy portal, Will reaguje pierwsza. Podejmuje wędrówkę przez królewskie ogrody w Innym Świecie, w którym odkrywa mroczne tajemnice księcia Fobosa. Aby odnaleźć drogę i wydostać się z ciemności Will będzie potrzebowała pomocy wszystkich przyjaciółek.

Pestka | 2016-09-07
Przeczytana: 2010 rok