Złote źródło

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Seria: W.I.T.C.H. Książki
Wydawnictwo: Egmont Polska

Irma nie ma łatwego życia. Wystarczy parę kiepskich stopni w szkole, by ojciec zabronił jej wychodzić wieczorami z domu i w dodatku chce jej pomagać w odrabianiu lekcji! Pomoc nadchodzi z najmniej oczekiwanej strony, Irma zostaje wokalistką w zespole rockowym i wydaje się, że do wielkiej kariery już tylko krok! Gdy Irma marzy o tym, by zostać drugą Kamillą, w innym zakątku wszechświata, w świecie zwanym Koroniom, ginie bez śladu młoda następczyni tronu. Strażniczki Kondrakaru mają do spełnienia kolejną misję. Niedoszła gwiazda estrady Irma też musi udać się do Koronii..

| 2015-07-14
| 2015-02-24