Łzy salamandry

Wydawnictwo: Amber
Tears of the Salamander
832412389X
Wrota wyobraźni, Cezary Frąc

Kiedy Alfredo śpiewa, nikt nie potrafi oprzeć się czarowi jego głosu. Tylko rodzice wiedzą, że ten cudowny dar objawił się za sprawą talizmanu a podarunku od tajemniczego stryja. Po ich śmierci ów stryj zabiera Alfreda na Sycylię, do rodowej siedziby u podnóża Etny. Tam, na zboczu ognistej góry, odkrywa przed chłopcem swe prawdziwe oblicze a potężnego czarnoksiężnika, władcy wulkanu.

Siriss | 2014-06-03
Przeczytana: 01 czerwca 2014

Zainteresował mnie tytuł i wzięłam się za czytanie. Jestem pozytywnie zaskoczona. Ciekawa, wciągająca, momentami bardzo emocjonująca. Jednym słowem czarująca. Polecam :)

kanapeczka | 2016-09-01
Bartimaeus | 2016-08-23