Idealny układ

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Czytadło na Zimę". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
If the shoe fits. Anchor that man! Between the covers
karmazyna

Connolly Samantha - Tylko on C.J. odniosła znaczący sukces zawodowy, wiele podróżuje, ale w sprawach osobistych nie powodzi jej się najlepiej. Jedynym interesującym mężczyzną w jej życiu nadal jest przyjaciel z rodzinnego miasta. C.J. postanawia więc zaproponować mu pewien układ jej zdaniem idealny... Linz Cathie - Ślubne fantazje Paige Turner jest niewątpliwie najlepszą bibliotekarką w...

Connolly Samantha - Tylko on

Linz Cathie - Ślubne fantazje
Paige Turner jest niewątpliwie najlepszą bibliotekarką w mieście - dużo czyta i sporo wie. Może dlatego Shane Huntington w każdej sprawie prosi ją o radę - nawet wtedy, gdy zamierza sporządzić listę kandydatek na żonę..

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

bravi | 2014-01-28

Miłosny talk show - Dawn Atkins
Renata Rose prowadzi w telewizji program „Ślub", w którym razem z zaproszonymi parami stara się rozwiązywać ich emocjonalne problemy. Pewnego dnia na planie pojawia się współgospodarz programu, Hawk Hunter, który ma zupełnie inne koncepcje na życie i prowadzenie talk show..

monka43601 | 2014-08-20
malgosiaks | 2013-06-07