Wampiry, Malujemy fantasy

Tłumaczenie: Igor Waleńczak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Malujemy fantasy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: RM
Fleurus Fantasy Art - Dessine les vampires et autres creatures de la nuit
978-83-7243-817-1
fantasy, wampiry, malujemy, art
poradniki
patrikijaa

Wszystko zaczęło się od małego, niepozornie wyglądającego nietoperza z dziwnie czerwonymi oczami... Któregoś wieczoru ukąsił w szyję Alego. Kilka dni później Ali odwiedził hrabiego Ludwika Filemona. Kiedy omawiali warunki handlu przyprawami i klejnotami, Ali poczuł nieodpartą potrzebę ugryzienia hrabiego w szyję... I w taki oto sposób Ludwik wkroczył do świata wampirów.Jeśli chcesz przenieść się w fascynujący i jednocześnie przerażający świat wilkołaków, wampirów, ghuli i nieumarłych, nie musisz nadstawiać szyi! Wystarczy, że weźmiesz gruby papier, ołówek, kredki albo farby i... zaczniesz rysować. Doświadczona ilustratorka książek i komiksów podpowie Ci, jak narysować szkic, dopracować szczegóły rysunku, pokolorować wampira i zadbać o tło. Doradzi Ci, jaką technikę malarską wybrać, jak nanosić światła i cienie, aby nadać rysunkowi głębi.
Książka idealna dla każdego, kto lubi się bać!

źródło opisu: rm.com.pl

źródło okładki: rm.com.pl