Wielka księga złotych myśli

Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Wydawniczo-Handlowe Arystoteles
poradniki

Niniejszy tom to zbiór sentencji i aforyzmów, a także krótkich cytatów myśli na wskroś mądrych, pouczających, w prosty i lapidarny sposób ujmujących trudną prawdę o życiu. Książka pozwala znaleźć trafną sentencję na każdą okazję, przytoczyć życiową mądrość kultur i cywilizacji. Może też okazać się doskonałym prezentem.

marlenap1 | 2017-02-26

Przepiękna książka, którą otrzymałam w prezencie. Czasem lubię do niej zajrzeć, poszukać jakiejś sentencji, przemyśleć coś sobie...:)

Klaudia | 2016-01-02

Bardzo lubię czasem zajrzeć do tej księgi po trochę otuchy i kilka miłych słów. Jest to jedna z moich ulubionych pozycji na dziale: To tylko zły dzień, nie złe życie. Dobre na prezent albo nagrodę dla ambitnego ucznia. Pomaga w trudnych chwilach!

BOOKOWICZKA | 2017-06-25

Złote myśli to coś co uwielbiam. Przy wypracowaniu na polski ;) zawsze pięknie się spisują.

Patrycja Pawlak | 2014-12-21
stella01 | 2014-01-10