Jak rozeznawać w wierze?

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Żyć dobrą nowiną". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym
poradniki
Maria

Każdy kto szuka zbawienia, rozpoczął drogę nawrócenia i pragnie chodzić w Duchu Świętym, znajdzie w książce "Jak rozeznawać w wierze" stosowną pomoc. Powstała ona z myślą o tych wszystkich, którzy pragną skorzystać z rozeznania duchowego, aby naśladować Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela. Reguły rozeznania duchowego z Ćwiczeń Duchownych św. Ignacego zostały omówione w kontekście ludzkich spraw i wyborów życiowych, dając tym samym stosowne światło do życia w duchu wiary.

źródło opisu: http://ichtis.pl/produkt/pokaz/500/pozycja.html

źródło okładki: http://www.odnowa.jezuici.pl/sklep/115-jak-rozeznawa-w-wierze.html

kecaj | 2015-10-25
Przeczytana: 07 lipca 2012