Dzikie serce. Ćwiczenia w drodze

Wydawnictwo: Logos
poradniki

Przygotuj się na szaloną podróż. John Eldredge książką Dzikie serce skierował całe pokolenie mężczyzn, młodych i starych, na drogę odkrywania prawdziwej męskości ducha mężczyzny, jakiego zamyślił dla niego Bóg.Jeśli już rozpocząłeś tą podroż, to wiesz, jak może być ekscytująca i trudna.Możliwe, że poszukujesz narzędzia zwiększającego siłę uderzenia, przewodnika wskazującego drogę. Pełna nowych informacji i spostrzeżeń książka Dzikie serce ćwiczenia w drodze oprowadzi cię mniej uczęszczana drogą .Jeżeli pozwolisz jej sobie towarzyszyć, to dzięki wnikliwym pytaniom, kreatywnym ćwiczeniom i miejscu do zapisywania odręcznych notatek pomoże ci przejść od czytania o dzikim sercu do możliwości czerpania życia z niego.

carl | 2014-03-13
Przeczytana: 13 marca 2014

świetne uzupełnienie " Dzikiego Serca". Dzięki tej książce każdy facet może dowiedzieć się wiele o sobie , a także co poprawić w swoim życiu

Scarlett | 2010-05-28
| 2015-08-03