The Oxford Illustrated History of Western Philosophy
83-7150-691-0
filozofia
filozofia i etyka
Altariel

Oto napisana przez zespół wybitnych specjalistów kompetentna i całościowa historia filozofii Zachodu od jej najwcześniejszych początków po dzień dzisiejszy. Autorzy posługują się żywym i jasnym językiem, co sprawia, że to świetne wprowadzenie do filozofii jest przystępne dla każdego, kto interesuje się historią idei. Książka zawiera ponad 150 czarno-białych oraz barwnych ilustracji wzbogacających tekst zasadniczy.

źródło opisu: okładka

Altariel | 2011-05-15