6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Bullo da sballo
bajki terapeutyczne

Seria Wielkie problemy naszych dzieci prezentuje historyjki psychoedukacyjne, służące zwerbalizowaniu problemu, a tym samym sprzyjające zrozumieniu lęków, obaw, niepowodzeń oraz pokazujące, jak należy sobie z nimi poradzić. Serię kierujemy nie tylko do dzieci, ale przede wszystkim do rodziców i nauczycieli. Pozwoli im ona wspierać dzieci i będzie pomocą pedagogiczną w nabywaniu umiejętności rozwiązywania różnych trudności oraz budowaniu relacji z innymi, a uczniów uwrażliwi na potrzeby innych.Książka jest adresowana do dzieci w młodszym wieku szkolnym. Historia opowiedziana przez dziecko pokazuje innym dzieciom, na czym polega przyjaźń, w jaki sposób przezwyciężać strach, dostrzec wartość w sobie i takie cechy, które mogą pomóc w walce z chuligaństwem w szkole. (opinia wydawnicza - Barbara Surma) Czasami bardzo trudno znaleźć sobie przyjaciół! Szymon, klasowy łobuz, jest codziennym koszmarem Dawida. W jaki sposób można uniknąć szturchańców, docinków i tego okropnego niepokoju przed lekcjami? Co robić? Uciec i ukryć się czy ostatecznie zmierzyć się z Szymonem?

źródło opisu: http://e.wydawnictwowam.pl/

źródło okładki: http://e.wydawnictwowam.pl/

katecz | 2016-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2016

Mój 7-latek słuchał z przejęciem o problemach mu nieobcych.

Evik | 2016-09-26
Na półkach: 2016, Przeczytane