16 urodziny to będzie impreza! Pierwszy pocałunek

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Cykl: 16 urodziny (tom 1)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Never Been Kissed
opowiadania, chłopcy, dziewczyny

Seria opowiada o perypetiach dziewczyn przygotowujących się do wielkiej imprezy urodzinowej. Bohaterki zastanawiają się nad tym kogo zaprosić, jakie menu zaproponować i jakie atrakcje zapewnić gościom. Kolejne pomysły okazują się niezbyt trafione, tym bardziej, że bliźniaczki nie mogą zdecydować się na to, z którymi chłopcami chcą zabłysnąć na swym wielkim przyjęciu.

źródło opisu: nota wydawcy

koniaralisa13 | 2015-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2015

GORĄCO POLECAM CAŁĄ SERIĘ ZWŁASZCZA FANKOM SIÓSTR OLSENEK!!!!!!!!!!! ;* <3 czyta się błyskawicznie i cała seria jest idealnym poprawiaczem nastroju!!!!!!! ;) :D

doda | 2011-07-01

Nie przepadam za bliźniaczkami Olsen, ale książkę wygrałam na festynie więc przeczytałam. Lekka książka, ale nic nie wnosząca do mojego życia. Ot co, przeczytane dla zabicia czasu.

Iselin | 2011-04-25

Przeczytałam to już kilka lat temu, kiedy to strasznie uwielbiałam bliźniaczki Olsen. Nawet mimo to książka nie przypadła mi specjalnie do gustu. Nie jest jakaś tam piekielnie zła, ale żebym od razu sięgnęła po kolejne części to nie, dzięki.

Justyna Piwowar | 2014-08-24

Ciekawa książka, bardzo szybko się ją czyta (y)

Lincia | 2016-11-15
FeiVersa | 2016-11-14