Raport o książce dla dzieci i młodzieży

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Raporty". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Biblioteka Analiz
83-89143-03-8
biznes, finanse
Paulina

Raport odnosi się do niezwykle interesującego momentu w dziejach tego segmentu rynku w naszym kraju - z jednej strony jest to czas ogromnych nadziei wywołanych fenomenem popularności cyklu powieści Joanne K. Rowling „Harry Potter” - z drugiej w toku są przygotowania do polskiej obecności na Targach Książki Dziecięcej w Bolonii (jako honorowego gościa). Rok 2002 to także spektakularne działania na rzecz kultury czytelniczej dzieci podejmowane przez Fundację ABC XXI („Cała Polska czyta dzieciom”). Wszystkie powyższe czynniki sprawiły, że po raz pierwszy od lat sprawa książki dziecięcej gościła częściej na łamach prasy i na ekranach telewizorów, wywoływała zainteresowanie opinii publicznej.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://godi.pl/raport-o-ksiazce-dla-dzieci-i-mlodziezy.html