Stosunki polsko - niemieckie 1937 - 1939

83-87689-13-0
historia
mythirdhouse

mythirdhouse | 2011-04-26

Książka, jak sam tytuł wskazuje, mówi o polityce zagranicznej prowadzonej przez Józefa Becka w latach 1937 - 1939. Napisana jest bardzo przystępnym językiem, dlatego znajdzie uznanie również u tych, którzy historią zajmują się jedynie amatorsko. Ja przeczytałam tą pozycję, ponieważ zostałam niejako zmuszona ;), ale nie żałuję i czytałam z przyjemnością, bo mimo z pozoru ciężkiej treści jest to wciągająca lektura. Nic dziwnego, gdyż polska polityka zagraniczna w latach 30. miała niezwykle interesujący i pełen kontrowersji charakter.

Bogusław | 2014-02-16
Mirek | 2012-09-15