Jerzy Kawecki

Książka Jerzego Kaweckiego "Umarli mają głos" została nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura faktu. Doktor nauk medycznych; specjalista medycyny s... Książka Jerzego Kaweckiego "Umarli mają głos" została nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura faktu.

Doktor nauk medycznych; specjalista medycyny sądowej; starszy wykładowca w Katedrze i Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu; biegły sądowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym; autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu medycyny sądowej.

źródło opisu: http://www.profinfo.pl/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Archeologia sądowa w teorii i praktyce
Archeologia sądowa w teorii i praktyce
Krzysztof Szwagrzyk, Paweł Konczewski, Maciej Trzciński, Jerzy Kawecki

7,86 (7 ocen i 0 opinii)
Archeologia sądowa w teorii i praktyce
Publikacja jest podręcznikiem o charakterze interdyscyplinarnym, zawierającym najważniejsze informacje z zakresu archeologii, kryminalistyki oraz medycyny sądowej, a także wybór regulacji prawnych nie...
czytelników: 40 | opinie: 0 | ocena: 7,86 (7 głosów)
Umarli mają głos
Umarli mają głos
Marek Krajewski, Jerzy Kawecki

7,16 (1044 ocen i 176 opinii)
Umarli mają głos
Książka nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategori Literatura faktu. Mistrz kryminału i słynny patolog na tropie rozwikłania zagadek kryminalnych, które wydarzyły się w prz...
czytelników: 2330 | opinie: 176 | ocena: 7,16 (1044 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

2
1268
1064
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (2)

Czytelnicy (1268)

Powiązane treści
Najlepsze są zwłoki świeże

Cykl „Przesłuchania” to seria wywiadów inspirowanych sprawami kryminalnymi. Prezentowaliśmy już Wam rozmowy Marcina Wilka z profilerką Urszulą Cur, Igorem Kordasem, podinspektorem policji w stanie spoczynku, prof. Moniką Płatek, Kierowniczką Zakładu Kryminologii na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, z adwokatami prof. Janem Widackim i Maritą Dybowską-Dubois. Dzisiaj zapraszamy do przeczytania wywiadu ze specjalistą medycyny sądowej, Jerzym Kaweckim.


więcej
Prawdziwe kryminały

Nic tak idealnie nie komponuje się z ciemnymi, chłodnymi, jesiennymi wieczorami jak kubek herbaty i dobra książka. A książki, które szczególnie dobrze pasują do jesiennej aury, to porządne thrillery albo krwawe kryminały. 


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd