Sandra Czeszejko-Sochacka

Od wielu lat zajmuję się tematyką psychodietetyki, relaksacji, świadomego myślenia, masażami, zabiegami odchudzającymi oraz jogoterapią. Dziedziny tę uzupełniam stylizacją, wizażem, językiem gestów, t... Od wielu lat zajmuję się tematyką psychodietetyki, relaksacji, świadomego myślenia, masażami, zabiegami odchudzającymi oraz jogoterapią. Dziedziny tę uzupełniam stylizacją, wizażem, językiem gestów, treningiem pamięci oraz technikami pozwalającymi skutecznie radzić sobie ze stresem.

Łącząc wszystkie zagadnienia w jedną całość, mogę skutecznie pomagać osobom z nadwagą, nawet tym, które wielokrotnie ponosiły porażkę w nieefektywnym odchudzaniu.

Dziedzina relaksacji i świadomego myślenia jest pomocna również w rozwiązywaniu różnorodnych problemów np. radzeniu sobie w trudnych sytuacjach, poprawie ocen w szkole, znalezieniu właściwej drogi w życiu, rozbudzeniu ukrytych zdolności , spotkaniu właściwego partnera itd.

Dietetyka jest podstawą wszelkich zmian, ponieważ prawidłowe odżywianie wpływa również na zdrowie i samopoczucie, pozwalając także poprawiać inne aspekty codzienności.

Stylizacja i wizaż dopełniają wizerunek poprzez dopasowanie wyglądu do typu urody i osobowości.

Zapraszam serdecznie do współpracy w dokonywaniu zmian niosących najkorzystniejsze i oczekiwane zmiany w życiu. Spotkania odbywają się w kameralnej atmosferze, w formie warsztatów z możliwością wykonania indywidualnego wizażu lub stylizacji.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Super dieta 26 - stwórz swoje marzenia
Super dieta 26 - stwórz swoje marzenia
Sandra Czeszejko-Sochacka

6 (1 ocen i 1 opinii)
Super dieta 26 - stwórz swoje marzenia
„Aby ominąć niebezpieczeństwa na drodze prowadzącej do zgrabnej sylwetki ,można raz na zawsze zmienić sposób żywienia. Radykalne i skuteczne rewolucje w kuchni powinny doprowadzić do pełnego sukcesu.”...
czytelników: 3 | opinie: 1 | ocena: 6 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
2
1
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (2)

zgłoś błąd zgłoś błąd