Super dieta 26 - stwórz swoje marzenia

Super dieta 26 - stwórz swoje marzenia
978-83-7900-006-7
poradniki
Aneta

„Aby ominąć niebezpieczeństwa na drodze prowadzącej do zgrabnej sylwetki ,można raz na zawsze zmienić sposób żywienia. Radykalne i skuteczne rewolucje w kuchni powinny doprowadzić do pełnego sukcesu.” – czytamy w ebooku Sandry Czeszejko-Sochackiej „Super dieta 26 - stwórz swoje marzenia”. Celem przepisu na udaną dietę jest doprowadzenie do pięknej sylwetki, czego konsekwencją powinno być podniesienie stopnia samooceny. Często jest jednak tak, że dieta odbiera wiarę we własne siły, powoduje utratę zaufania do siebie. Zdaniem pani Sandry zmiany należy wprowadzać powoli i konsekwentnie, a samą decyzję o odchudzaniu należy podjąć w zgodzie z samym sobą. Nie należy tak ważnej decyzji podejmować pod wpływem emocji, ale po jej przeanalizowaniu. Wtedy ma ona szansę na powodzenie. Nasza psychika ma duży wpływ na to czy będzie to odpowiedni wybór.
Super Dieta 26 to nie tylko dieta, ale sposób na życie, zdrowe odżywianie, które może doprowadzić do osiągnięcia odpowiednich rezultatów, jeżeli chodzi o piękny wygląd ale i odpowiednie i pozytywne samopoczucie. Wiele osób, które podejmują próbę odchudzania, nie są świadome, jakie niesie ona ze sobą skutki. Często podczas stosowania kolejnej diety cud, mamy zrażenie, że nie przyniesie ona oczekiwanych rezultatów. Doprowadza to często do załamania, a w rezultacie do zerwania zasad diety. A nie chodzi tutaj przecież o to aby dieta zapanowała nad nami, nad naszym samopoczuciem. Dieta powinna być przyjemnością, kojarzyć się nam z czymś pozytywnym – często jednak bywa wręcz odwrotnie.
Jak sprawić by dieta była przyjemna, a stosowanie jej w życiu było miłym doświadczeniem? Czy w ogóle jest to możliwe? „Właściwa dieta przynosi ogromne korzyści i nie powoduje złego samopoczucia. Jedyny dyskomfort może wystąpić w okresie oczyszczania organizmu z nadmiernych toksyn, zmagazynowanych szczególnie w tkance tłuszczowej.” Taka jest właśnie Super Dieta 26, którą możemy stosować przez całe życie jako zdrowy styl funkcjonowania. Nie ma żadnych ubocznych skutków. To zdrowe odżywianie, które przecież daje naszemu organizmowi same korzyści. Dlaczego więc jej nie zastosować w życiu. „Zapewnia ona w pełni indywidualnie zrównoważone zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Jest łatwa i bardzo zróżnicowana, dzięki czemu jest atrakcyjna dla każdego. Skutecznie działa odchudzająco, usprawnia system odpornościowy, powoduje powstrzymanie nadmiernego starzenia się organizmu i również wspomaga procesy trawienne.” Ale więcej o prostych zasadach Super Diety 26 w ebooku, który dostępny jest już na rynku wydawniczym. Serdecznie polecam, to doskonały pomysł na zdrowy styl życia. Odchudzaj się z głową!

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/super-dieta-26-stworz-swoje-marzenia_p71

bobsi_100 | 2014-01-17

Jest to książka niedługa, bo licząca 102 strony. Można przebrnąć przez nią dość szybko. Dla leniwych plusem mogą być wyszczególnione "złote myśli",które z grubsza nakreślają treść zawartą na danej stronie.
Autorka proponuje nam walkę z nadwagą za pomocą 6 kroków:

1. Motywacja
2. Wzmocnienie systemu nerwowego
3. Wybór odpowiedniej diety
4. Systematyczny wysiłek fizyczny
5. Zabiegi odchudzające
6. Stylizacja stroju i wizażu

W kolejnych rozdziałach punkty te są szerzej omawiane, z naciskiem na motywację oraz dietę. Muszę przyznać, że książka wydaje mi się przyzwoita. Zwłaszcza do gustu przypadł mi rozdział o motywacji oraz wzmacnianiu systemu nerwowego. W książce zawarte są: cenne rady pomagające wykształcić dobre nawyki żywieniowe, tabela produktów niskokalorycznych, tabela produktów wskazanych/ niewskazanych, krótkie opisy warzyw i owoców szczególnie istotnych w codziennej diecie.
Książkę oceniam jako bezpieczny zbiór bardziej i mniej rozpowszechnionych zasad głoszonych przez...

książek: 1972
natik159 | 2016-09-06