Pedagog, nauczyciel dyplomowany, wykładowca, specjalista w zakresie metod aktywnych z tytułem trenera-eksperta, obecnie Kronikarz Miasta Zielona Góra. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Z... Pedagog, nauczyciel dyplomowany, wykładowca, specjalista w zakresie metod aktywnych z tytułem trenera-eksperta, obecnie Kronikarz Miasta Zielona Góra. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze, studiowała pedagogikę kulturalno-oświatową. Ukończyła kurs edukatorski programu "Nowa Szkoła" w zakresie wspierania zmian w programie dydaktycznym szkoły, kurs wprowadzający dla nowo powołanej kadry oświatowej i rezerwy kadrowej, Studium Przedmiotowo–Metodyczne Nauczania Początko-wego oraz szereg kursów z zakresu pedagogiki zabawy. Posiada cerfytikat Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów "KLANZA".
Pracowała na różnych szczeblach oświaty. Zaczynała jako nauczycielka, potem była wicedyrektorem i dyrektorem szkoły podstawowej, wizytatorem Kuratorium Oświaty, pełnomocnikiem kuratora do spraw edukacji estetycznej oraz nauczycielem-konsultantem w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli. Była redaktorem naczelnym pisma lubuskich nauczycieli "Grono".
Wyszkoliła ponad 5000 nauczycieli i kadry kierowniczej szkół.

źródło opisu: Okładka książki

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Uczyć się bawiąc...
Uczyć się bawiąc...
Ewa Duma

8,33 (3 ocen i 2 opinii)
Uczyć się bawiąc...
Autor:
Pierwsza w języku polskim książka o kreatywności z elementami arteterapii. Przeznaczona jest dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, instruktorów pracy kulturalno-oświatowej, wychowawców w szkołach i...
czytelników: 6 | opinie: 2 | ocena: 8,33 (3 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
4
2
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (4)

zgłoś błąd zgłoś błąd