Phil Kerslake

Od pierwszej diagnozy w 1987 roku Phil Kerslake sześć razy zmagał się z chłoniakami ziarniczymi i nieziarniczymi, a okresy remisji przeplatały się z ponownymi nawrotami choroby. Phil musiał znieść kil... Od pierwszej diagnozy w 1987 roku Phil Kerslake sześć razy zmagał się z chłoniakami ziarniczymi i nieziarniczymi, a okresy remisji przeplatały się z ponownymi nawrotami choroby. Phil musiał znieść kilka różnych rodzajów chemioterapii (w tym intensywną, po której wymagał transplantacji komórek macierzystych), dwie sesje radioterapii oraz osiem operacji (w tym operację usunięcia śledziony).

Obecnie Phil jest w pełni zdrowy. Założył firmę zajmującą się treningiem umiejętności życiowych, Life Paths Ltd. Doradza ludziom, jak zachować równowagę między pracą a życiem osobistym, jak czerpać więcej satysfakcji ze wszystkiego, co robią, oraz jak stać się bardziej wydajnym, a jednocześnie pełnym współczucia liderem. Dzieli swój czas między treningi, pisanie i wygłaszanie pogadanek motywacyjnych, zachęcających ludzi do jak najlepszego wykorzystania swojego czasu. W roku 1998 wziął ślub z miłością swojego życia i mieszka z nią dzisiaj w Wellington, hodując dwójkę futrzastych dzieci — psy rasy golden retriever.

źródło opisu: www.sensus.pl

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Życie, szczęście... i nowotwór
Życie, szczęście... i nowotwór
Phil Kerslake

7 (3 ocen i 1 opinii)
Życie, szczęście... i nowotwór
Autor:
Nowotwór nie jest tworem obcym organizmowi-to tkanka własna ustroju, powstała przez nadmierny i nieskoordynowany rozrost sąsiadujących tkanek. Rak może się rozwijać tylko razem z organizmem, bez niego...
czytelników: 15 | opinie: 1 | ocena: 7 (3 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
3
12
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (3)

zgłoś błąd zgłoś błąd