Waldemar Witkowski

Waldemar Witkowski, autor książki "Tworzenie Rzeczywistości - praktyczny podręcznik obsługi człowieka", jest mistykiem w precyzyjny, inżynierski sposób łączącym to, co duchowe z tym, co materialne. Ch... Waldemar Witkowski, autor książki "Tworzenie Rzeczywistości - praktyczny podręcznik obsługi człowieka", jest mistykiem w precyzyjny, inżynierski sposób łączącym to, co duchowe z tym, co materialne. Choć jest postrzegany jako nauczyciel duchowy, sam określa siebie jako katalizatora pozytywnych przemian, zachodzących aktualnie na naszej planecie. Jego intencją jest pobudzenie człowieka do szukania i odnalezienia swojej prawdziwej, wiecznej tożsamości. Mając 11 lat przeżył traumatyczne chwile, które stały się silna motywacją do nieustannego poszukiwania Prawdy.

Od trzech lat regularnie publikuje artykuły w NEXUSIE, artykuł stanowi uzupełnienie jego książki której treści zainspirowane zostały filozofią WINGMAKERS ("Stwórców Skrzydeł"), zawierając w sobie jej kluczowe idee.

Od kilku lat prowadzi warsztaty, na których opisuje modele ludzkiego zachowania w sposób znacznie wykraczający poza ramy współczesnej psychologii. W programie warsztatów przewidywane są miedzy innymi analizy ludzkiego zachowania, techniki przełamywania posiadanych wzorców, ćwiczenia rozluźniające i uwalniające od napięć i stresów. Jest autorem Schematu Tworzenia, wyjaśniającego proces doświadczania tworzonego przez nas naszego życia i tym samym umożliwiającego dokonywania pożądanych, zasadniczych zmian.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Jam Jest - ścieżka do Nowej Drogi
Jam Jest - ścieżka do Nowej Drogi
Waldemar Witkowski

9 (4 ocen i 2 opinii)
Jam Jest - ścieżka do Nowej Drogi
"Kim jesteś? Skąd pochodzisz? Dokąd zmierzasz? Czy znane są Ci te pytania? Czy szukasz samego siebie? Czy strasz się zrozumieć sens własnego istnienia tu na Ziemi? Jeśli nie, to odłóż tę książkę, gd...
czytelników: 19 | opinie: 2 | ocena: 9 (4 głosy)
Tworzenie rzeczywistości
Tworzenie rzeczywistości
Waldemar Witkowski

8,6 (5 ocen i 1 opinii)
Tworzenie rzeczywistości
"Tak, jak śmierć nie jest końcem, tak i narodziny nie stanowią początku. Jesteśmy wieczni , bo Życie, jako fenomen Jedności w Wielości i Wielości w Jedności, jest wieczne i tylko od nas samych zależy,...
czytelników: 35 | opinie: 1 | ocena: 8,6 (5 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

2
7
41
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (7)

zgłoś błąd zgłoś błąd