Jam Jest - ścieżka do Nowej Drogi

Waldemar Witkowski Wydawnictwo: W&T Waldemar Witkowski ezoteryka, senniki, horoskopy
978-83-926851-0-4
W&T Waldemar Witkowski
jam jest rozwój duchowy samopoznanie medytacja
ezoteryka, senniki, horoskopy
978-83-926851-0-4
jam jest rozwój duchowy samopoznanie medytacja

Dzieki tej oraz pierwszej czesci Witkowskiego, calkowicie zmienilam swoje zycie, nastawienie do niego, swiatopoglad - jednym slowem wszystko.Latwiej mi rano wstac, wiedzac, ze moje oczekiwania i moje problemy sa rzeczywiste, ze nie jestem w tym wszystkim sama.Piekna i tetniaca zyciem ksiazka.Takie wlasnie lubie:)
Serdecznie polecam

Przeczytalem Tworzenie rzeczywistosci jestem po przeczytanniu wielu materialow z WingMasters i bardzo chce wtym byc,a szczegolnie pragne przeczytac ksiazke Jam Jest-sciezkado NOwej DRogi lub ja kupic.Prosze opomoc w tej sprawie za co zgory b.dziekuje.

• Wiedza niepowszechna
  • Domowa biblioteczka