Jam Jest - ścieżka do Nowej Drogi

Wydawnictwo: W&T Waldemar Witkowski
9 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-926851-0-4
AleksaZ

"Kim jesteś? Skąd pochodzisz? Dokąd zmierzasz? Czy znane są Ci te pytania? Czy szukasz samego siebie? Czy strasz się zrozumieć sens własnego istnienia tu na Ziemi? Jeśli nie, to odłóż tę książkę, gdyż nie jest przeznaczona dla Ciebie. Szkoda Twojego czasu. Żyj dalej w narkotycznym uśpieniu, wsłuchując się w kołysankę nuconą przez Matrixa, hipnotyzującego wszystko i wszystkich wokół siebie....

"Kim jesteś? Skąd pochodzisz? Dokąd zmierzasz?

Lecz jeśli tak, jeśli próbujesz rozszyfrować te zasadnicze dla naszej egzystencji tematy, to masz przed sobą okazję odpowiedzenia sobie na te zadawane od tysiącleci pytania".
(Waldemar Witkowski, Wprowadzenie)

źródło opisu: W&T Waldemar Witkowski, 2008

źródło okładki: www.sklep.tarotnet.pl

Agnieszka | 2014-04-25

Dzieki tej oraz pierwszej czesci Witkowskiego, calkowicie zmienilam swoje zycie, nastawienie do niego, swiatopoglad - jednym slowem wszystko.Latwiej mi rano wstac, wiedzac, ze moje oczekiwania i moje problemy sa rzeczywiste, ze nie jestem w tym wszystkim sama.Piekna i tetniaca zyciem ksiazka.Takie wlasnie lubie:)
Serdecznie polecam

Kazimierz | 2013-02-20

Przeczytalem Tworzenie rzeczywistosci jestem po przeczytanniu wielu materialow z WingMasters i bardzo chce wtym byc,a szczegolnie pragne przeczytac ksiazke Jam Jest-sciezkado NOwej DRogi lub ja kupic.Prosze opomoc w tej sprawie za co zgory b.dziekuje.

grzegorz | 2016-05-03
LostKate | 2013-09-06