Rachel Kushner

Rachel Kushner to amerykańska autorka mieszkająca w Los Angeles. Znana z takich powieści jak: „Telex from Cuba” i „The Mars Room”. Jej debiutancka powieść „Telex from Cuba” z 2008 roku w tym samym r... Rachel Kushner to amerykańska autorka mieszkająca w Los Angeles. Znana z takich powieści jak: „Telex from Cuba” i „The Mars Room”.

Jej debiutancka powieść „Telex from Cuba” z 2008 roku w tym samym roku znalazła się w finale National Book Award. Jej druga powieść „The Flamethrowers" również znalazła się w finale National Book Award. Książka „The Mars Room" znalazła się na krótkiej liście Nagrody Bookera w 2018 roku.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
The Flamethrowers
The Flamethrowers
Rachel Kushner

7 (2 ocen i 0 opinii)
The Flamethrowers
Reno, so-called because of the place of her birth, comes to New York intent on turning her fascination with motorcycles and speed into art. Her arrival coincides with an explosion of activity—artists...
czytelników: 10 | opinie: 0 | ocena: 7 (2 głosy)
The Mars Room
The Mars Room
Rachel Kushner

8 (1 ocen i 0 opinii)
The Mars Room
t’s 2003 and Romy Hall is at the start of two consecutive life sentences at Stanville Women’s Correctional Facility, deep in California’s Central Valley. Outside is the world from which she has been s...
czytelników: 19 | opinie: 0 | ocena: 8 (1 głos) | inne wydania: 1

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
2
26
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (2)

Powiązane treści
Co nas czeka w 2019 roku?

Przyjrzeliśmy się najgorętszym literackim zapowiedziom na cały rok 2019. Możemy zapewnić, że będzie to czytelniczo satysfakcjonujący rok, w którym nie zabraknie książek znanych autorów oraz ciekawych debiutów. Zaledwie pobieżny ogląd tego, co zaplanowali polscy i zagraniczni wydawcy, gwarantuje, że na półce „Chcę przeczytać” znajdzie się wiele dobrych tytułów.


więcej
Anna Burns z Nagrodą Bookera!

Pięćdziesiąta Nagroda Bookera powędrowała w ręce irlandzkiej pisarki Anny Burns za powieść „Milkman”. Burns jest pierwszą pisarką z Irlandii Północnej, która otrzymała tę prestiżową nagrodę. 


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd