Pożądanie w jego oczach

Okładka książki Pożądanie w jego oczach Kaitlin O’Riley
Okładka książki Pożądanie w jego oczach
Kaitlin O’Riley Wydawnictwo: Amber literatura obyczajowa, romans
Desire in His Eyes
Amber
2011-04-26
2011-04-26

Okładka książki Yours For Eternity Hannah Howell, Alexandra Ivy, Kaitlin O’Riley
Yours For Eter... Hannah Howell, Alex...

Typowy romans historyczny, fajna odskocznia od cięższych pozycji. Polecam!

Typowy romans historyczny, fajna odskocznia od cięższych pozycji. Polecam!

Przyjemna lektura, Czyta się szybko i przyjemnie. Polecam

Przyjemna lektura, Czyta się szybko i przyjemnie. Polecam

Takie sobie. Ona okropnie denerwująca, nie znoszę takich bab. We współczesnym świecie - zwyczajna s***... On niechby i przystojny, ale blondyn, więc dla mnie nie. I dla niej za porządny, szkoda takiego faceta dla takiej okropnej baby.
Napisane kiepsko, nie dość że krótkie zdania to jeszcze łopatologiczne. I te pięć sióstr: Colette, Juliette, Paulette, Lizette i Yvette... Czy to są wszystkie francusko brzmiące imiona kończące się na "-ette"?! Bez sensu, zabieg uwłaczający inteligencji czytelnika, bo gdyby to miało być śmieszne to owszem, ale nie było.
Seksu dużo, ale taki zwyczajny, bez tego napięcia... Poza tym jak baba jest sama na statku to czego się spodziewać?
Ten fragment w domu kapitana w New Jersey był chyba najfajniejszy, ale nie lubię historyków z akcją w Ameryce. Nie mam pojęcia dlaczego.
I oczywiście to jest pięć tomów o tych pięciu siostruniach! I to wsio by this author. Nie dziwne, bo cienizna.
Jedyna sympatyczna postać w tej książce - Jeffrey, jest głównym bohaterem dopiero w piątej części i tworzy parę z Yvette, która tu ma raptem 14 lat!

historia zwariowanej panny co uciekła z anglii do ameryki pasażer na gapę statkiem . Romans w dawnych czasach zakochana w kapitanie.

Bardzo przyjemnie sie czytało :) ciekawa historia i bardzo przyzwoity opis scen erotycznych, nie bylo ich za durzo ani za mało, wprost idealnie :)

Bardzo przyjemna lektura. W sam raz na "przekąskę" między poważniejszymi pozycjami czy choćby na podróż do pracy trwającą 20 minut. Łatwo się czyta, nie wymaga szczególnego skupienia, fabuła nie jest skomplikowana.. Momentami sposób formułowania myśli jest aż nazbyt prosty, co troszkę mnie irytowało ale może dlatego, że nie zaliczam się do grupy docelowej odbiorców.. no i imiona sióstr głównej bohaterki (Juliette): Paulette, Lisette, Yvette, Colette - ghrr.. ale poza tym to w porządku!

Bardzo dobra książka, niesamowicie wciąga. przykro mi, ze juz ja skonczylam. To nie ostatnia ksiazka tej autorki:)

To było moje pierwsze spotkanie z tą autorką, ale nie pierwsze z romansem historycznym. No i po przeczytaniu tej pozycji cóż mogę powiedzieć... pomysł na fabułę dość ciekawy, choć źle zrealizowany (i bardzo podobny do fabuły innego czytanego przeze mnie romansu),mało akcji, zbyt dużo chwil uniesień głównych bohaterów, styl pisania autorki pozostawiający wiele do życzenia (dużo powtórzeń, niezbyt konstruktywne zdania i nierozbudowane dialogi)... To wszystko wpłynęło na moją przeciętną ocenę całości, choć muszę przyznać, ze dość szybko się tą książkę czytało. Polecam tym, którzy chcą poczytać coś lekkiego, dla odprężenia, nie wymagającego myślenia.

• Romans historyczny
  • Romans historyczny
  • Romans
  • Romanse historyczne
  • Biblioteczka mojej mamy

Dodaj cytat z książki Pożądanie w jego oczach