Obok albo ile procent Babilonu?

Okładka książki Obok albo ile procent Babilonu?
Mirosław Makowski Wydawnictwo: Manufaktura reportaż
reportaż
Manufaktura
2011-01-01
2011-01-01
978-83-925817-0-3
Jarocin PRL pokolenie kontrkultura muzyka punk rozmowa

Okładka książki Królik Bugs Nr 8/1994 Julita Makowska, Mirosław Makowski, Cezary Wolski
Ocena 7,0
Królik Bugs Nr... Julita Makowska, Mi...

więcej Więcej

interesujący formalnie patchwork nt polskiej kultury "niezależnej" ( a nie tylko muzyki) lat 60-90. Dużo ciekawych i czesto po latach niezbyt wygodnych dla autorów wypowiedzi, wspomnień, obserwacji. Kopalnia wiadomosci

historia polskiej muzyki lat 60, 70, 80 i 90, zlepiona z wypowiedzi artystów, menadżerów oraz właścicieli i szefów klubów

• Nie posiadam
  • Kontrkultura / Alternatywa
  • Punk
  • Społeczeństwo

Dodaj cytat z książki Obok albo ile procent Babilonu?