Czarodziejskie przygody Franka

Franek przygody
literatura dziecięca
978-83-7437-370-8
Franek przygody

Świetna książka fantastyczno-przygodowa dla wszystkich dzieci.Niezwykłe przygody chłopca i jego przyjaciół wprowadzą dzieci w świat magii i przyjaźni oraz pokażą wiele ciekawych hjstorii.Moim zadniem ta książka może również spodobać się dorosłym.

Franek z rodzicami mieszka w starym domu z ogrodem i strychem. Ale ogród i strych nie są takimi zwykłymi miejscami. Jest w nich magia. Pewnego dnia będąc na strychu Franek odkrywa tę magię (widzę tu inspiracją "Lwem , czarownicą i starą szafą" Lewisa i "Akademią Pana Kleksa").
Dzięki tej magii zanurzając się w świat czarodziejskich przygód , których nieodłącznym elementem...

Ulubiona książka moich dzieci - i moja ;)

Wciągająca i pięknie napisana książka dla dzieci - o przyjaźni, lojalności, szacunku dla ludzi i zwierząt. Dopełnieniem tekstu są bardzo ładne ilustracje. Dzieciaki nie mogły się oderwać :)Zachęcam do przeczytania :)

Super książka dla dzieciaków! Gorąco polecam

To jest przepiękna opowieść. Mam nadzieję, że będzie druga część!

• 2011
  • Ksiazki Kajtka