Franek i duch drzewa

Przygody Franka Lech Zaciura
literatura dziecięca
978-83-7437-523-8
Przygody Franka Lech Zaciura

Bardzo polecam. Moi synkowie wprost uwielbiają książki o przygodach Franka.

Druga część opowieści o przygodach Franka również nas nie zawiodła :)Pozycja również warta polecenia, do przeczytania jednym tchem :)

Książki dla dzieci mają często przesłanie. Bądź grzeczny, myj ręce, słuchaj starszych i tym podobne prawdy, które często prawym uchem wchodzą, a lewym szybko wychodzą. Ostatnio trafiłam na książkę po lekturze której, moja córka zupełnie inaczej patrzy na przyrodę. Dotarło do ośmioletniej główki, że rośliny też żyją, co więcej - należy o nie dbać. Przesłanie mocne i należące...

2099

Czy istnieje magiczne przejście do świata roślin i zwierząt? Czy drzewo może być żądne zemsty? Odpowiedzi na te pytania można szukać w książce Franek i duch drzewa.
Historia dzieje się rok po wydarzeniach opisanych w powieści Czarodziejskie przygody Franka. Krótkie informacje o wypadkach sprzed roku pozwalają nawet osobom, które nie czytały części pierwszej domyślić się,...

Równie rewelacyjna jak i pierwsza część.Gorąco polecam super opowieść dla wszystkich dzieciaków.

• 2011
  • Książeczki moich dzieci
  • Na mojej półce
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Do recenzji
  • 2012
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Franek i duch drzewa