Psychologia porozumiewania się

Marek Dziewiecki Wydawnictwo: Jedność nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-7224-047-7
Jedność
psychologia Marek Dziewiecki psychologia wychowania
Psychologia porozumiewania się
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-7224-047-7
psychologia Marek Dziewiecki psychologia wychowania

ksiazka dobra, jest dla mnie wstępem do tego tematu. ks. Marek jak zwykle porusza treści w trafny sposób. jeśli będę chciała zagłębić się w temat, a warto, poszukam więcej jego literatury

Ciekawa książka dotycząca komunikacji międzyludzkiej, masa przykładów które wszystko opisują i obrazują, dlatego polecam!

Nie jestem psychologiem, nawet specjalnie nie interesuję się tą dziedziną, książka trafiła w moje ręce trochę przypadkiem, ale zważając na pojawiające się czasami problemy komunikacyjne postanowiłam ją przeczytać. Nie zawiodłam się.

Książka podzielona jest na dwie części. Pierwsza dotyczy barier w komunikacji. Druga zaś pożądanych kompetencji w komunikacji.

Lektura tej...

Całkiem niezła. Pomaga we wzajemnym zrozumieniu

Tak jak nie lubię większości poglądów księży, tak mocno lubię tę książkę.

• Nie w całości
  • 1. 4. Psychologia
  • Psychologia/Rozwój
  • 1. 1. Poradniki
  • 2013

Dodaj cytat z książki Psychologia porozumiewania się