Opowieści ze Świata Czarownic Tom 2

Okładka książki Opowieści ze Świata Czarownic Tom 2
Andre Norton Wydawnictwo: Amber Cykl: Opowieści ze Świata Czarownic (tom 2) Seria: Świat Czarownic fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Opowieści ze Świata Czarownic (tom 2)
Świat Czarownic
Tales of the Witch World 2
Amber
1998-01-01
1998-01-01
Piotr Grzegorzewski

Nadal bardzo źle.

Polecam podcast o tym zbiorze: http://www.gniazdoswiatow.net/2017/01/11/quest-31-opowiesci-ze-swiata-czarownic-2/

2021

Kolejny tom lubioanej przez mnie sagi, pozycja obowiązkowa. No właśnie obowiązek, a nie przyjemność skłoniły mnie do przeczytania i zgromadzenia także tego tomu. Jako literatura rozrywkowa pierwsza klasa, dla fanów z wyobraźnią:), tylko wracać nie ma po co.

1. "Polowanie na córkę lorda Etsaliana" Clare Bell (ocena 2/10)
Niby wszystko ok, ale jest tutaj jedna istotna rzecz, która powoduje, że całość jest położona na łopatki - motywacja głównej bohaterki. Zemsta na gwałt była już omawiana z lepszym skutkiem przez Norton w "Ropuchach z Grimmerdale", ale tam tak niska moralnie motywacja spowodowała, że bohaterka osnuła się Złem...

• Fantastyka
  • Chcę w prezencie
  • Mam
  • Książki z dzieciństwa
  • 9 - Biblioteczka E-booków

Dodaj cytat z książki Opowieści ze Świata Czarownic Tom 2