Tarot magów

Okładka książki Tarot magów
Jan Witold Suliga Wydawnictwo: D.K. "Ezoteric" ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
D.K. "Ezoteric"
2006-01-01
2006-01-01
8391965678
tarot

Cała wiedza o tarocie zawarta w jednej książce. Sporo błędów w wydaniu I. Jednakże polecam.

Wprowadzenie w kabałę i tarota. Kopalnia wiedzy na temat symboli i ich analogii, astrologii, alchemii. Podstawowa lektura dla kabalistów i tarocistów. Ciągle do niej wracam.

Dodaj cytat z książki Tarot magów