Kup teraz - 4 oferty w cenie od 20.90 zł do 25.49 zł

Serce na smyczy. Wiersze nieprzytomnie miłosne

Krystyna Gucewicz Wydawnictwo: Muza poezja
978-83-7495-491-4
Muza
poezja
978-83-7495-491-4

Zabawa była całkiem prosta. Losowało się stronę, na której był wiersz - czasami długi, najczęściej jednak bardzo krótki. Wylosowany wiersz trzeba było przeczytać, przytulić i chodzić z nim cały dzień. Przemyśleć, pogłaskać a może... odrzucić. Jedno jest pewne - wiersz był cały czas, tłukł się gdzieś po sercu i po głowie. Po kilku godzinach znało się go na pamięć.

Takie są...

• 1.Empik