Inspiracje - kalendarz książkowy 2010

Paulo Coelho Wydawnictwo: Świat Książki hobby
Świat Książki
hobby

super kalendarium mysli

Wszystkie kalendarze z tej serii oceniam jednakowo. Liczy się dla mnie funkcjonalność jak i wygląd. Ten kalendarz ma: świetną kolorystykę (obrazy Estrady), jest bardzo wytrzymały (mam tu na myśli szycie, a to w moim przypadku jest najważniejsze), jest przejrzysty jeżeli chodzi o dni+tygodnie, posiada sporo dodatkowego miejsca na różne informacje, no i cytaty. Te ostatnie...

bardzoo lubiłam ten kalendarz. I ilustratorka, Catalina Estrada!! Piękne prace :) Szkoda, że na 2011 kalendarz był jednak niemal identyczny.

Dużo miejsca do pisania. Ciekawa kolorystyka. Bardzo funkcjonalny kalendarz. Cytaty dobrane tematycznie.

Fajny, kolorowy kalendarz z sentencjami
miło się z niego korzystało. W tym roku mam już inny :P
ale za rok planuje wrócić.

Oceniam tutaj przejrzystość i funkcjonalność kalendarza, nie jego zawartość 'merytoryczną'. Pod względem praktycznym najlepszy kalendarz jaki miałam ;)

• Paulo Coelho
  • 01. Posiadam