Biologiczne podstawy ochrony przyrody

Andrew S. Pullin Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Conservation biology
978-83-01-14283-4
Anna Amirowicz
Wydawnictwo Naukowe PWN
ochrona przyrody biologia
Conservation biology
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
978-83-01-14283-4
Anna Amirowicz
ochrona przyrody biologia

Jest to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla studentów związanych z ekologią i ochroną środowiska czy biologią. Dla innych kierunków studiów, takich jak rolnictwo czy ogrodnictwo może być to lektura uzupełniająca.
Jest wiele niepotrzebnych przykładów niedotyczących polskich realiów, przez co lektura się trochę dłuży i trochę się przysypia. Jednak, gdy je się pominie, jest...

Bardzo dobry podręcznik dla studentów nauk przyrodniczych , ale także dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z ochroną przyrody. Napisany przystępnym językiem.

• Popularnonaukowe/Naukowe
  • Lektury
  • Studia
  • Eko >> Nauka = EKOLOGIA
  • Podręczniki, klucze, encyklopedie itp.
  • Posiadam_przeczytane
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Biologiczne podstawy ochrony przyrody