Web Analytics 2.0. Świadome rozwijanie witryn internetowych

Okładka książki Web Analytics 2.0. Świadome rozwijanie witryn internetowych
Avinash Kaushik Wydawnictwo: Helion popularnonaukowa
popularnonaukowa
Web Analytics 2.0: The Art of Online Accountability and Science of Customer Centricity
Helion
2010-01-01
2010-01-01
978-83-246-26-496
Mikołaj Szczepaniak
internet komputery informatyka analityka analityka internetowa

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Jest to jedna z pierwszych książek, które powinien przerobić nie tylko analityk internetowy, lecz w ogóle każdy zajmujący się zawodowo internetem. Wiedza obowiązkowa, przekazana przystępnie - autorowi udało się dać czytelnikowi wiedzę poniekąd będącą "czarną magią" w sposób bardzo łatwy do zrozumienia.

Jednakże trzeba (!) do pewnych kwestii przedstawionych w książce podejść z rezerwą z uwagi na specyfikę świata internetu, który zmienia się niebywale dynamicznie. Tylko z tego powodu książka Web Analytics 2.0 nie dostała 10*. Pomimo tego do tej książki będę zawsze wracał z przyjemnością. Jest tego warta.

Jednakże trzeba (!) do pewnych kwestii przedstawionych w książce...

Wartościowa książka i łatwo przyswajalna wiedza, której jedynym mankamentem jest to, że wraz z upływem lat stopniowo traci swój potencjał z racji przedawnienia się pewnych, zawartych w niej informacji.

Dodaj cytat z książki Web Analytics 2.0. Świadome rozwijanie witryn internetowych

Ciekawostki historyczne