Web Analytics 2.0. Świadome rozwijanie witryn internetowych

Avinash Kaushik Wydawnictwo: Helion popularnonaukowa
Web Analytics 2.0: The Art of Online Accountability and Science of Customer Centricity
978-83-246-26-496
Mikołaj Szczepaniak
Helion
internet komputery informatyka analityka analityka internetowa
popularnonaukowa
978-83-246-26-496
Mikołaj Szczepaniak
internet komputery informatyka analityka analityka internetowa

Jest to jedna z pierwszych książek, które powinien przerobić nie tylko analityk internetowy, lecz w ogóle każdy zajmujący się zawodowo internetem. Wiedza obowiązkowa, przekazana przystępnie - autorowi udało się dać czytelnikowi wiedzę poniekąd będącą "czarną magią" w sposób bardzo łatwy do zrozumienia.

Jednakże trzeba (!) do pewnych kwestii przedstawionych w książce...

Wartościowa książka i łatwo przyswajalna wiedza, której jedynym mankamentem jest to, że wraz z upływem lat stopniowo traci swój potencjał z racji przedawnienia się pewnych, zawartych w niej informacji.

• PROGRAMOWANIE
  • PDF