Kto kazał strzelać? Grudzień '70

słowo/obraz terytoria
2010-01-01
1991-01-01
Grudzień '70

Okładka książki Wyzwanie dla silniejszego Wanda Falkowska, Barbara Seidler, Jerzy Wróblewski
Ocena 6,3
Wyzwanie dla s... Wanda Falkowska, Ba...
Okładka książki Gdzie jest jasnowłosa? Wanda Falkowska, Barbara Seidler, Jerzy Wróblewski
Ocena 6,4
Gdzie jest jas... Wanda Falkowska, Ba...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Książkę przeczytałem w latach 90. Dzięki niej mogłem stwierdzić, że film "Janek Wiśniewski padł..." bardzo dobrze oddaje realia tamtych wydarzeń. Brakuje mu jedynie jakieś pół godziny, żeby lepiej pokazać sytuację rodzin osób poszkodowanych "po...". Temat był tylko "dotknięty".

Dodaj cytat z książki Kto kazał strzelać? Grudzień '70