Kup teraz - 13 ofert w cenie od 6.99 zł do 56.17 zł

prezes literatura polska
literatura piękna
978-83-7510-640-4
prezes literatura polska

Niestety nie jestem fanka takich książek.

Druga częsć drugiej trylogii. Następna bohaterka pierwszej trylogii w wieku dojrzałym . Tym razem wplątana w aferę polityczną , chociaż dla niej wazniejsze są chyba perypetie miłosne. Dorosła kobieta , a zachowuje się emocjonalnie jak dziecko.

To druga książka Hanny Cygler, którą przeczytałam z ogromną przyjemnością i już myślę o przeczytaniu kolejnej pozycji tej autorki. Powieść psychologiczna z wątkiem sensacyjnym, współczesna, poruszająca wiele aktualnych tematów, napisana tak, że chce się czytać. Trochę brakowało mi w tej powieści zakończenia, ale i tak Hanna Cygler trafia na listę moich ulubionych autorów.

Przeciętna.

Lektura kompletnie nietrafiona. Snułam się za fabułą i bohaterami jak cień. Dlaczego? Ponieważ sam język powieści, tempo i sposób opowiadania przyprawiają o senność i znużenie.
Nie będę rozwodzić się nad tą książka, gdyż zwyczajnie szkoda mi na nią czasu.
Zlepek męsko - damskich potyczek, połączonych z politycznymi aferami, trudnymi relacjami rodzinnymi (w tym front...

Przed chwilą pisałam opinię na temat "bratnich dusz" i o ile tamta wypadła słabo to ta bardzo słabo. Kobieta na stanowisku która traci pracę. Wydawałoby się że wskutek intrygi politycznej i tu wydaje się że mogłoby być inaczej, książka mogłaby być ciekawa... ale nie. Nasza bohaterka załamana po utracie pracy rzuca się w ramiona współpracownika. Po szybkim i krótkim romansie...

Książkę czytało się dobrze, ze względu na znajomość miejsca akcji. Ale niestety rozczarowało mnie zakończenie.

Główna bohaterka Marta Wenta, kobieta wykształcona, a sprawia wrażenie naiwnej nastolatki. Trudno nazwać tę powieść literaturą z górnej półki. Przeczytane, odłożone i zapewne niedługo pozostanie w pamięci. A do tego zaskakujące zakończenie, ale to proszę już odkryć samodzielnie...
Pozdrawiam,
Anna

No cóż,tym razem spotkanie z książką pani Cygler,nie było dla mnie miłym przeżyciem./
Mimo,że lubię autorkę i jej fajny styl.I ten piękny,czasem mało realny świat.Który stwarza w swych książkach.
Ale,tu w Dobrych Genach.Jakoś nie porwała mnie,ta historia.
Marta była dla mnie nudnawą kobietą,czytając powieść nudziłem się jak mops.
Tym razem,mi się nie podobało.

Podoba mi się, trochę zagmatwana ale wciągnęła mnie jej treść.

• 2013
  • 2012
  • Hanna Cygler
  • Z biblioteki
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Dobre geny